Please select a page template in page properties.

Twoje początki w świecie ogrzewania. Z naszym wsparciem.

Twój projekt. Nasze rozwiązania.

Niezależnie od tego, czy modernizujesz swój system grzewczy, czy kupujesz nowy – wspieramy Twojego wykonawcę ogrzewania w wyborze idealnego rozwiązania i oferujemy odpowiednie produkty i systemy zgodnie z wymaganiami.

Oszczędzaj energię w prosty sposób. Oto kilka wskazówek.

Dopasowanie temperatury pomieszczenia

Ogrzewanie tak. Ale nie więcej niż to konieczne. 1 ° C niższa temperatura w pomieszczeniu pozwala zaoszczędzić do 6% energii i kosztów ogrzewania.

Prawidłowe wietrzenie

Jeżeli chodzi o ogrzewanie, to jeden z klasycznych trików dotyczących oszczędzania energii: należy wietrzyć przy zamkniętym termostacie.

Modernizacja

Czy koszty ogrzewania są zawsze zbyt wysokie? Nowoczesny Kocioł  kondensacyjny w porównaniu z innymi kotłami pozwala zaoszczędzić do 30% kosztów energii na ogrzewanie i podgrzewanie ciepłej wody użytkowej.

Materiały informacyjne Pobierz lub zamów bezpłatnie.

Potrzebujesz informacji na temat efektywnych systemów grzewczych i solarnych firmy Weishaupt lub naszych usług? Wybierz produkt i pobierz bezpłatnie materiały informacyjne lub zamów dokumenty do przesłania do domu.

Wasze pytania.Nasze odpowiedzi na temat serwisu.

Jak często musi być konserwowany system grzewczy?

Firma Weishaupt zaleca przeprowadzanie konserwacji systemu grzewczego co najmniej raz w roku. Konserwacja systemu grzewczego nie może być jednak przeprowadzana przez samego użytkownika. Wszelkie prace związane z konserwacją powinny być wykonywane przez posiadającą uprawnienia specjalistyczną firmę z branży grzewczej. W tym celu najlepiej jest zawrzeć stosowną umowę serwisową. Zazwyczaj zawiera ona zobowiązanie firmy specjalistycznej do wykonania corocznego przeglądu systemu grzewczego wraz ze wszystkimi niezbędnymi działaniami, takimi jak czyszczenie lub naprawy.

Wyszukiwanie firm wyspecjalizowanych w produktach Weishaupt. Szybkie i łatwe.

Wyszukiwanie firm wyspecjalizowanych w produktach Weishaupt. Szybkie i łatwe.

Wyszukiwanie biur handlowych. Szybkie i łatwe.

Wybierz lokalizację

Wykorzystaj moją lokalizację
Back
Wyniki wyszukiwania Wynik wyszukiwania Brak wyników
Ładowanie wyników

Znajdź oddział odpowiedzialny za Ciebie:

Up