Please select a page template in page properties.

Etykieta efektywności systemu grzewczego. Pomocna w podjęciu decyzji.

Sprawdź efektywność energetyczną i porównaj.

Effizienzlabel Heizsysteme

Jedna etykieta. Wiele zalet.

Idea

Oznakowanie systemów grzewczych oparte jest na wytycznych Unii Europejskiej. Stanowi podstawą do porównań i pomaga lepiej zorientować się wśród producentów i produktów. Metody obliczeniowe określone przez Komisję Europejską są jednolitą i znormalizowaną procedurą. Oznakowanie pomaga konsumentowi przy zakupie systemu grzewczego.


Korzyści

Etykieta podaje efektywność energetyczną wyliczoną zgodnie z określonymi normami. Na efektywność energetyczną i zużycie systemu grzewczego wpływają różne czynniki: Jaka jest wymagana temperatura w domu? Jakie jest zużycie ciepłej wody użytkowej? Czy jest ogrzewanie podłogowe? Dlatego decyzja o zakupie powinna być podejmowana nie tylko na podstawie etykiety efektywności energetycznej.


 

Etykieta produktu

Każdy system grzewczy posiada tak zwaną etykietę produktu. Można na niej odczytać efektywność energetyczną ogrzewania i, jeśli to konieczne, przygotowania ciepłej wody. W zależności od systemu grzewczego podawane są również inne wartości, takie jak poziom mocy akustycznej.


Etykieta instalacji zespolonej

Jeszcze bardziej wymowna niż etykieta produktu jest etykieta instalacji zespolonej. Pokazuje efektywność energetyczną całej instalacji grzewczej, na przykład systemu grzewczego z regulatorem i zasobnikiem wody użytkowej. Uwzględnia również rozszerzenie systemu np. o kolektory słoneczne.


 

Etykieta ErP

Etykieta ErP wyjaśniona w prosty sposób.

Różne etykiety produktów dla różnych rodzajów produktów: Przykład etykiety dla systemu grzewczego ze zintegrowanym pogrzewaniem wody użytkowej.

Wyszukiwanie firm wyspecjalizowanych w produktach Weishaupt. Szybkie i łatwe.

Wyszukiwanie firm wyspecjalizowanych w produktach Weishaupt. Szybkie i łatwe.

Wyszukiwanie biur handlowych. Szybkie i łatwe.

Wybierz lokalizację

Wykorzystaj moją lokalizację
Back
Wyniki wyszukiwania Wynik wyszukiwania Brak wyników
Ładowanie wyników

Znajdź oddział odpowiedzialny za Ciebie:

Up