Please select a page template in page properties.

German Design Award 2018: Gazowe kotły kondensacyjne Weishaupt otrzymały nagrodę

German Design Award przyznawana przez „German Design Council” jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych nagród w dziedzinie wzornictwa. Z ponad 5000 uczestników z 56 krajów w dziedzinie projektowania produktów i komunikacji, German Design Award 2018 ustanowiła nowy rekord.

Gazowy kondensacyjny kocioł Weishhaupt Thermo Condens WTC-GW-B został laureatem w kategorii Excellent Product Design/Energy. Uzasadnienie jury: "Podczas opracowywania nowej koncepcji kotła kondensacyjnego WTC-GW B firmy Weishaupt Thermo Condens konsekwentnie dążono do tego, aby uzyskać oryginalny i minimalistyczny wygląd. Ten projekt wizualizuje wysokiej jakości, nowoczesną technologię i podkreśla filozofię produktu firmy Weishaupt. Za aluminiową klapą rozmieszczone zostały w sposób przyjazny dla użytkownika wszystkie funkcje obsługi. Stan systemu kotła kondensacyjnego wizualizowany jest za pomocą kolorowej listwy świetlnej."

Ta prestiżowa nagroda jest jedną z wielu krajowych i międzynarodowych nagród, które producent technologii grzewczych z Górnej Szwabii, firma Weishaupt, otrzymała od 1960 roku za doskonały projekt produktu.

Up