Please select a page template in page properties.

Gazowy kocioł kondensacyjny Thermo Condens WTC-GW 32-B

Firma Weishaupt wprowadza nowy Thermo Condnes WTC-GW 32-B, a tym samym rozszerza nową generację gazowych kotłów kondensacyjnych 15 i 25 kW o wielkość 32 kW

Firma Weishaupt wprowadza nowy Thermo Condnes WTC-GW 32-B, a tym samym rozszerza nową generację gazowych kotłów kondensacyjnych 15 i 25 kW o wielkość 32 kW.

W przypadku kotła 32 kW konsekwentnie postawiono na uproszczoną komunikację między człowiekiem i urządzeniem. Jednocześnie pod względem techniki przyłączeniowej zachowana została 100% kompatybilność z dotychczas produkowanymi gazowymi kotłami kondensacyjnymi. Montaż i konserwacją są łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Z lewej strony elementy hydrauliczne i mechaniczne, z prawej elektronika: Poprzez pionowe rozdzielenie jednostek funkcjonalnych pojedyncze komponenty takie jak palnik, wymiennik ciepła, pompa itd. są przejrzyście rozmieszczone i łatwo dostępne podczas konserwacji. Dodatkowo elementy hydrauliczne i elektroniczne rozdzielone są wodoszczelną grodzią.

Gwarancja Lot: Nowy gazowy kocioł kondensacyjny można bezproblemowo zamontować i uruchomić. Wbudowany w opakowanie styropianowy cokół ochronny ma dwa praktyczne uchwyty, za pomocą których można podnieść urządzenie na wysokość szyny montażowej. Dzięki szynie montażowej z możliwością niwelacji w dwóch punktach urządzenie można nie tylko dokładnie wypoziomować w bardzo krótkim czasie, ale także przesuwać w pionie i poziomie nawet o 10 mm. Jest to szczególnie cenna pomoc montażowa w codziennej praktyce, ponieważ rzadko można wykonać otwory z milimetrową dokładnością.

Najwyższa efektywność dzięki wysokowydajnemu wymiennikowi ciepła: Nowej konstrukcji wysokowydajny wymiennik ciepła odlany jest z najwyższej jakości stopu aluminiowo-krzemowego. Wyróżnia się wysoką przewodnością cieplną (6,7x większą niż stal szlachetna), efektywnością, wytrzymałością i żywotnością. Powierzchnia wymiennika ciepła dzięki przemyślanej strukturze z wypustkami odbiera od przepływających spalin maksymalną ilość energii. Rezultatem jest sezonowy współczynnik efektywności energetycznej 94% i klasa efektywności energetycznej A.

System regulacji spalania SCOT z szerokim zakresem modulacji: Samokalibrujący się system SCOT Weishaupt zapewnia, także przy zmieniającym się składzie gazu, zawsze optymalna jakość spalania. Zakres modulacji w nowym kotle o mocy 32 kW został rozszerzony do 3,8 kW.

Szybkie uruchomienie dzięki asystentowi: Po odpowiedzi na kilka pytań dotyczących warunków brzegowych asystent uruchomienia zaproponuje możliwe warianty hydrauliczne Po wybraniu żądanego wariantu hydraulicznego wiele parametrów sterowania jest wstępnie ustawianych. Ułatwia to uruchomianie i oszczędza czas.

Modułowy Energie-Management-System (WEM): Modułowy Energie-Management-System firmy Weishaupt ma uniwersalne zastosowanie i można go rozbudowywać - nawet w przypadku złożonych systemów. Standardowa regulacja w gazowym kotle kondensacyjnym kotle zawiera regulację jednego obiegu grzewczego i jednego obiegu ciepłej wody. Ponadto można podłączyć do 24 obiegów grzewczych. Każdy obieg grzewczy połączony jest z centralna jednostką regulacyjną za pośrednictwem modułu rozszerzającego

Komfortowa obsługa przez App lub przeglądarkę: Dzięki seryjnemu wyposażeniu w złącze LAN i portalowi Weishaupt Energie-Management można komunikować się z kotłem kondensacyjnym przez Internet za pomocą komputera, smartfona lub tabletu. Podczas transmisji danych zapewnione są aktualnie najwyższe standardy zabezpieczeń. Obsługa jest możliwa również poprzez opcjonalny sterownik pomieszczenia.

Up