Please select a page template in page properties.

Gazowe kotły kondensacyjne Weishaupt Thremo Conndes WTC-GW B: Wersje Combi (C) i Kompakt (K) z wbudowanym podgrzewaniem ciepłej wody użytkowej

Wszędzie tam, gdzie jest mało miejsca na instalację grzewczą, idealnym rozwiązaniem są kotły kondensacyjne z wbudowanym podgrzewaniem wody.

Wszędzie tam, gdzie jest mało miejsca na instalację grzewczą, idealnym rozwiązaniem są kotły kondensacyjne z wbudowanym podgrzewaniem wody.

Wiszące gazowe kotły kondensacyjne w wersji Combi (C)

Do ogrzewania apartamentów często urządzenie kombi jest idealnym rozwiązaniem, ponieważ nie zajmuje dużo miejsca. Podgrzewanie wody użytkowej następuję na zasadzie przepływu przez efektywny płytowy wymiennik ciepła ze stali szlachetnej. Umożliwia to pobór wody do 14 litrów na minutę.

Stojące gazowe kompaktowe kotły kondensacyjne (K)

Kompaktowe jednostki łączą w sobie kocioł kondensacyjny i zasobnik ciepłej wody w jednej obudowie. Wnętrze zbiorników zabezpieczone jest przed korozją wysokiej jakości emalią. Anoda magnezowa lub z zasilaniem zewnętrznym uzupełnia ochronę przed korozją. Izolacja poliuretanowa, którą całkowicie pokryty jest zasobnik, zapewnia wysoki poziom izolacji termicznej.

Do dyspozycji są urządzenia kompaktowe o mocy 15 lub 25 kW z różnymi zasobnikami.

W przypadku zasobników WAS Power 80 i WAS Power 115 podgrzewanie wody użytkowej następuje w płytowym wymienniku ciepła ze stali szlachetnej, zasilanym przez pompę ładującą zasobnik. Z jednej strony zapewnia to wysokie przekazywanie mocy, a z drugiej strony niską temperaturę powrotu, co oznacza, że ​​kocioł kondensacyjny kondensuje również w trybie ciepłej wody. Kompaktowe urządzenie z 80-litrowym zasobnikiem ma tylko 157 cm wysokości i dlatego może być również ustawione w niskiej piwnicy lub na poddaszu.

W zasobniku WAS 100 ciepło jest przekazywane przez wężownicę zintegrowaną z zasobnikiem. Ta wypróbowana zasada podgrzewania może być również stosowana przy dużej twardości wody.

 

Up